Poza brasov_edited.jpg

Conferinta Orase si comunitati.  Viziune 2030-Brasov, 24 iunie

Galerie foto

Smarticity - Brasov 2021-333
Smarticity - Brasov 2021-69
Smarticity - Brasov 2021-379
Smarticity - Brasov 2021-87
Smarticity - Brasov 2021-401
Smarticity - Brasov 2021-273
Smarticity - Brasov 2021-187_edited
Smarticity - Brasov 2021-316
Smarticity - Brasov 2021-151
Smarticity - Brasov 2021-251
Smarticity - Brasov 2021-100
Smarticity - Brasov 2021-278
Smarticity - Brasov 2021-376
Smarticity - Brasov 2021-322
Smarticity - Brasov 2021-228
Smarticity - Brasov 2021-411_edited
Smarticity - Brasov 2021-144
Smarticity - Brasov 2021-327
Smarticity - Brasov 2021-421
Smarticity - Brasov 2021-118
Smarticity - Brasov 2021-128
Smarticity - Brasov 2021-287
Smarticity - Brasov 2021-140
Smarticity - Brasov 2021-351
Smarticity - Brasov 2021-368_edited
Smarticity - Brasov 2021-430
Smarticity - Brasov 2021-469
Smarticity - Brasov 2021-480
Smarticity - Brasov 2021-489
Smarticity - Brasov 2021-438
1/2
Smarticity - Brasov 2021-393
Smarticity - Brasov 2021-331
Smarticity - Brasov 2021-324
Smarticity - Brasov 2021-242
Smarticity - Brasov 2021-101
Smarticity - Brasov 2021-42
Smarticity - Brasov 2021-7
Smarticity - Brasov 2021-5
1/1

SPEAKERII CONFERINȚEI

Pekka Timonen.jpeg
Matthew Baldwin.jpeg

Allen COLIBAN, Primarul Municipiului Brașov

Silvia Dinică-Președinte Comisia Economică, Industrii și Servicii,  Senat.jpg

Silvia DINICĂ, Președinta Comisiei economice Senat

E.S. Dr. Ahmed Abdullah bin Saeed Al Mat

E.S. Dr. Ahmed Abdullah bin Saeed Al Matrooshi, Ambasadorul Emiratelor Arabe Unite

Pekka TIMONEN,

Primarul orasului Lahti,(Finlanda)“Capitala Verde Europeana 2021”

Marius VASILIU, Secretar de stat, Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene

Sabin Sarmas.jpg

Sabin SĂRMAȘ, Presedintele Comisiei pentru tehnologia informatiei Camera Deputatilor

Matthew BALDWIN

Deputy Director-General European Coordinator for Road Safety and Sustainable Mobility European Commission

Vlad SINCA, Secretar de stat Ministerul Energiei

ANTAL István-Loránt, Președintele Comisiei pentru energie, infrastructură energetică și resurse minerale Senat

Dumitru FLUCUȘ, Deputat, secretar al Comisiei de administratie publica Camera Deputatilor

Cristian PAȚACHIA, Development & Innovation Manager Orange

Radu DRAGOMIR, CEO Urban Scope

Razvan COPOIU, General Manager & District South-Eastern Europe-Signify România

Alexandru IGRISAN, Primarul orasului Zarnesti

Liviu Butnariu.jpeg

Liviu Călin BUTNARIU, Primarul orasului Râșnov

WhatsApp Image 2021-06-21 at 01.33_edited.jpg

Marian ARHIRE,

Primarul comunei Sanpetru

Marian PATEA, Primarul comunei Fundata

Daniel PINTILIE, CEO Watto

Victor ILIE, Deputat, Comisia buget finante 

Mihai BOLDIJAR, Director General Robert BOSCH Romania și Bulgaria

Marius MIROSLAV, CEO fastPark

Jurgen Reizner.jpg

Jurgen REIZNER, Managing Director Steinbeis Transfer Management 

Ionel Fliundra.jpeg

Ionel FLIUNDRA,

Primarul orașului Ghimbav

Alexandru OPRIS, Primarul orasului Rupea

Cosmin FEROIU, Primarul comunei Bran

Marius DASCALU, Fondator & CEO Headlight Solutions

Dragos MACOVEI,

Project manager Gust of Change

Istvan Barna.jpeg

JAKAB Istvan- Barna, Vicepreședintele al Consiliului judetean Covasna

Stefan BUDULAN, Country Sales Manager Up Romania

Dragoș NEDELEA, Chief Commercial Officer (CCO), Electrogrup S.A

Tiberiu NICOLAE, Business Development Bosch Romania

Géczi Gellért.jpeg

Géczi Gellért,

Vice-primarul municipiului Sacele

Gicu COJOCARU, Primarul comunei Cristian

WhatsApp Image 2021-06-21 at 01.33_edited.jpg

Catalin PERSOIU, Primarul comunei Poiana-Marului

Roxana SUNICA,

Public Segment Business Development Manager Signify Romania

Violeta POPOVICI, Senior Banker-General Industries BSTDB